Jste makléř?

NECHTE SI 100% ZE SVÉ PROVIZE A SPOLUPRACUJTE S NÁMI

Makléři

Společnost KUZO Partners s.r.o. působí na realitním trhu od r. 2006. Ctíme tradičnín hodnoty a etické postupy, a s kýmkoli spolupracujeme, uplatňujeme strategii win-win

Pro realitní makléře stávající situace na českém realitním trhu není úplně jednoduchá, a to pokud působí samostatně, ale i v menších RK. Rozhodnutí, zda akceptovat nižší procentuální ohodnocení ze zrealizované provize v případě spolupráce s velkou RK, nebo zda upřednostnit vyšší odměnu za podmínky neustálého placení provozních nákladů v případě samostatné činnosti, je v této době velmi složité a v mnoha případech vede špatné rozhodnutí i k neúspěchu a celkovému ukončení realitní činnosti. 

Moderní forma spolupráce s makléři, která je naší společností realizována, umožnuje spolupracujícím realitním makléřům a drobným zprostředkovatelům snížit své náklady na nezbytné minimum a zvýšit své příjmy ve velmi krátké době na maximální možnou výši. 

Systém spolupráce je jednoduchý, přehledný a hlavně finančně výhodný. Makléři vždy zůstává 100% provize z obchodního případu. Prostřednictvím spolupráce s námi se můžete věnovat samotné realitní činnosti bez zatěžujících věcí okolo – např. zbytečné administrativy, zatěžujících reportů, pravidelných plateb inzertním serverům apod. 

V RÁMCI SPOLUPRÁCE MAKLÉŘŮM NABÍZÍME

brand stabilní a prověřené značky KUZO Partners

- profesionální realitní software Poski REAL

- inzerce nabídek na veškerých hlavních realitních serverech

- reklama na Srelitách a sociálních sítích

- asistentská podpora

- cenové mapy 

- monitoring soukromé inzerce 

- právní dokumenty

- webové stránky makléře i nemovitosti

- možnost spolupráce s novými kolegy

- Signi podpisy – uzavírání smluv na dálku

Makléři

Chcete se dozvědět o moderní spolupráci s námi víc?

Ozvěte se nám.

Kontaktní formulář

Chcete se dozvědět více?
Vyplňte formulář a my Vás budeme kontaktovat.

*
*
*
phone: