O nás

O nás

Společnost KUZO Partners s.r.o. působí na realitním trhu v České republice již od r. 2006. Zabýváme se zprostředkováním prodeje a pronájmu nemovitostí, a to i komerčního charakteru. V našem logu jsme použili symbol pomoci, který vyjadřuje naší filozofii ve vztahu k účastníkům realitního obchodu.

Orientovat se na dnešním trhu s nemovitostmi, či přímo mezi realitními kancelářemi je pro laika velice složité. Naším cílem je pomoci Vám bezpečně uskutečnit realitní obchod a být tím „MAJÁKem“ na Vaší cestě při realizaci obchodu s nemovitostí.

Klientům veškeré podrobné informace spojené s našimi službami a samotným realitním obchodem sdělí přímo konkrétní makléř, specializující se na danou oblast. Naši makléři jsou připraveni Vám pomoci s realizací pro Vás jistě tak důležitého životního rozhodnutí, jakým je prodej či nákup nemovitosti. Nabízíme Vám nezávaznou konzultaci, kde můžete s makléřem probrat vhodný postup při realizaci realitního obchodu, případně také zkonzultovat možné situace, či komplikace, které v souvislosti s Vaším případem mohou nastat.

Od počátku naší působnosti na realitním trhu se snažíme přispívat profesionálním přístupem ke zkvalitnění poskytovaných služeb ze strany realitních kanceláří. Jádrem našich služeb jsou schopní, čestní a ochotní lidé, profesionálové ve svém oboru. Máme dostatek znalostí a zkušeností, abychom Vám byli spolehlivou zárukou úspěšného prodeje, koupě, či pronájmu Vaší nemovitosti.

Naší vizí je být vždy pro naše zákazníky Partnerem, na kterého se mohou opakovaně obracet v případě potřeby nějaké služby související s realitní oblastí.
Naší snahou je soustavné poskytování služeb na vysoké profesionální úrovni, což přináší pozitivní vnímání realitních kanceláří mezi laickou veřejností. Svými službami se snažíme nastavovat standard v oblasti realitního trhu.