Jak na chytrý online marketing?

Pro úspěšný byznys je vždy důležité být vidět a budovat tak silnou značku. Co je klíčem k úspěchu realitních makléřů a realitních kanceláří? Kromě férového jednání je to především i neotřelý a nápaditý marketing. S čím dokáže realitním kancelářím pomoci marketingový tým Poski.com?

logo marketing poski.com

PPC reklamy pro realitní kanceláře

Předběhněte konkurenci rychle a jednoduše pomocí PPC reklam od Googlu, Seznamu nebo i Facebooku. Buďte vidět na webových stránekách, které navštěvuje vaše cílovka, budujte si brand napříč internetem a ovládněte výsledky vyhledávání relevantních klíčových slov.

Správa Facebookových stránek

Facebook patří k nejsilnějším médiím, a kdo na něm není, jako by dnes vůbec nebyl. Pomůžeme vám vybudovat moderní facebookovou stránku s originálním obsahem a silnou fanouškovskou základnou.

Vyšperkované SEO

Aby vás každý snadno našel online, je důležité zapracovat na optimalizaci pro vyhledávače. Zapracujeme technická vylepšení, zoptimalizujeme on-page i off-page faktory a postaráme se o to, abyste obsadili na Googlu i Seznamu ty nejlepší pozice.

Obsah, který prodává

Máte skvělé služby a klientský servis, ale nikdo o tom neví? Možná vám chybí na webu patřičný obsah. Dobré copy totiž dokáže divy a často může být právě vaše otevřená komunikace důvodem, proč si vás klietn vybere. Zapomeňte na neprofesionální texty s chybami. Nechte tvorbu obsahu na odbornících.