Nabízíme Vám ke koupi jedinečný dům, který je součástí unikátního projektu výstavby 5 dvojdomů v Městysi Chotětov, jen 11 km JZ od Mladé Boleslavi, 6 km SZ od Benátek nad Jizerou a cca 35 km SV od Prahy.
Dům je dispozičně řešen jako 4+kk s užitnou plochou o velikosti 127,22 m2. K domu náleží zahrada, garáž a před domem 1 parkovací místo.
Dům jsou celozděný ze systému Porotherm, vodorovné konstrukce jsou ze železobetonu, hladké minerální omítky, okna jsou plastová s izolačními trojskly, střecha sedlová.
Dům je dokončen v kolaudačním minimu a zkolaudován, připraven k předání.
Klienti mají k dispozici slevové kupony u spolupracujících partnerů, např. na vybavení koupelny, kuchyně.
Více na: domychotetov.cz
Máte zájem u tuto nemovitost?
Vyplňte formulář a makléř Vás bude kontaktovat.
Kontaktujte přímo makléře, který ji má na starost.
Nabízím Vám jako realitní makléř kanceláře profesionální pomoc při prodeji Vaší nemovitosti či při hledání Vašeho vysněného bytu či domu.