Poloha zadaná inzerátem je část města

Prodej stavebního pozemku 939 m² Průhonice, okres Praha – západ

Průhonice
Ukázat na mapě
Lokalita je pouze orientační, nemovitost se nachází ve vyznačené oblasti na mapě.
22 536 000
Plocha 939 m2

Popis nemovitosti

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej exkluzivního stavebního pozemku v ulici Na Michovkách III. Proč je pozemek dražší, než konkurenční nabídky? Je lepší. Je určen pro úspěšnou osobnost, která si jej může dovolit, dokáže jej objektivně posoudit a docenit.
Výhody nabízené nemovitosti:
1) stavebně zcela dokončená lokalita rodinných domů se vzrostlou zelení 2) provedené komunikace a chodníky i veřejné osvětlení, 3) pozemek má rovinný charakter 4) pozemek má ideální tvar i poměr stran cca 27,8 m uliční čára a cca 32,20 m hloubka 5) pozemek je ze třech stran oplocený a vymezený živými ploty 6) při hranici pozemku se nachází vzrostlý javor 7) na pozemku je příprava pro přípojku elektra, příprava pro přípojku plynu, revizní šachta gravitační kanalizace, revizní šachta dešťové kanalizace a příprava pro přípojku telefonu 8) na pozemku, nebo při jeho hranici je možné napojit vodovodní přípojku, 9) pozemek je udržovaný a není zatížen náletovými dřevinami, 10) pozemek je územním plánem určen pro bydlení v rodinných domech, 11) stavební úřad je v místě, 12) ekologicky nezávadné prostředí, 13) prestižní adresa v exkluzivní lokalitě. Průhonice jsou zcela mimořádné svým „duchem místa“. V ČR patří mezi nejlepší mimopražské lokality a nachází se při hranici hlavního města. Nejen pro dobrou dostupnost do Prahy, zámek a jeho proslulý park, dendrologickou zahradu, vyspělou infrastrukturu včetně gastronomie, možnosti hotelového ubytování návštěv, jeden z největších aquaparků v Evropě, největší nákupní centrum v ČR jsou oblíbeným místem k životu některých nejmovitějších obyvatel naší země. Realizace vily odpovídající svojí úrovní kvalitě pozemku a lokality představuje i výhodnou investici. Průhonice jsou totiž žádanou aglomeraci mezi zahraničními zájemci o pronájem rodinných domů.

Chcete-li žít uprostřed přírody, a zároveň mít na dosah ruky civilizaci a veškerý komfort a patříte mezi společenskou a ekonomickou elitu? Poté je tento stavební pozemek pro Vaší budoucí vilu bydlení či investici vhodnou volbou.

Umístění objektu: okraj obce
Poznámka k ceně: včetně provize a právních služeb
Elektřina, Plyn, Kanalizace splašková, Kanalizace dešťová, Internet, voda, telefon.

Lokalita

Informace o nabídce

Typ smlouvyProdej
Číslo zakázkyP014531
Datum aktualizace01.07.2024
K dispozici od18.06.2024
VybavenoNe
ElektřinaElektro - 230 V, Elektro - 400 V
Inženýrské sítěVodovod, kanalizace, plyn
TelekomunikaceTelefon, internet
Datum nastěhování18.06.2024

Popis pozemku

KategoriePozemky
Druh pozemkuPro bydlení
Celková plocha m2939
VodaVoda - dálkový vodovod
OdpadKanalizace
PlynPlynovod

Průkaz energetické náročnosti budovy

Vyhláška78/2013 Sb.

Kontaktní formulář

Máte zájem u tuto nemovitost?
Vyplňte formulář a makléř Vás bude kontaktovat.

*
*
*
email: lname:

Máte zájem?

Kontaktujte přímo makléře, který ji má na starost.

Robert Částek

Zavolejte mi +420 737 441 453 Napište mi
Kontakt makléře

Nabízím Vám jako realitní makléř kanceláře profesionální pomoc při prodeji Vaší nemovitosti či při hledání Vašeho vysněného bytu či domu.

Mám zájem o tuto nemovitost