Prodej stavebního pozemku 867 m² – Kolomuty
Hledáte místo, kde byste mohli pohodlně žít, a přitom mít veškerý komfort města na dosah?
V tom případě pro vás mám pozemek, kde si můžete postavit bydlení přesně podle svých představ.
Nabízíme k prodeji stavební pozemek o celkové výměře 867 m² v atraktivní a vyhledávané lokalitě obce Kolomuty, nedaleko Mladé Boleslavi. Pozemek je téměř rovinatý.
Pozemek může být napojený na inženýrské sítě – elektřinu, veřejný vodovod, kanalizaci a případně i plyn.
Dle územního plánu je pozemek určen k venkovskému bydlení (BV) s možností výstavby jednoho nadzemního podlaží s využitým podkrovím. Koeficient zastavění je stanoven na 40 %, což znamená, že 60 % plochy musí zůstat nezastavěno, ideální pro budoucí zahrady či doplňkové stavby. Tato regulace zajišťuje dostatek soukromí a klidné prostředí pro bydlení.
Pozemek je ideální volbou pro ty, kteří hledají rovnováhu mezi klidem venkova a výbornou dostupností města. Do Mladé Boleslavi se pohodlně dostanete autem za méně než 10 minut, centrum Prahy stíháte pohodlnou dálniční jízdou za necelou hodinu.
Obec Kolomuty nabízí základní občanskou vybavenost – obchod, mateřskou školu, autobusové i vlakové spojení, což z ní činí ideální místo pro rodinné bydlení i investici do budoucna.
Máte zájem u tuto nemovitost?
Vyplňte formulář a makléř Vás bude kontaktovat.
Kontaktujte přímo makléře, který ji má na starost.
Nabízím Vám jako realitní makléř kanceláře profesionální pomoc při prodeji Vaší nemovitosti či při hledání Vašeho vysněného bytu či domu.